ROR: Exnerův Komprehenzivní systém pro pro psychology práce, poradenské a dopravní psychology
Otevřen nový běh kurzu s dotací 100 hodin. Pro účastníky máme zdarma počítačový program usnadňující vyhodnocení ROR.
Nový běh ROR pro kliniky začne už 1. 12. 2017!
156 hodin výuky a za ně 84 kreditů (akreditace Ministerstva zdravotnictví ČR).
Máte náročné zaměstnání, ve kterém toho dáváte ze sebe příliš?
Kurz Vám ukáže, jak pracovat s vlastním stresem, zátěží a problémy na základě prověřeného přístupu kognitivně behaviorální terapie.
Kurz akreditovaný MPSV se bude konat 1. 12. 2017.
Praktický kurz pro každého, kdo se ve své práci setkává s intoxikovanými, agresivními či nemotivovanými klienty

Všichni to znáte, řízení jako stresují činnost. Pospícháte, máte zpoždění, nečekaná kolona a jiní řidiči, kteří Vás štvou. Říkáte si, jsem dobrý a ohleduplný řidič – a většinou takový i jste. Pak ale nemáte dobrou náladu, jedete pozdě a měníte se v přesně v toho řidiče, které nemáte rádi. Jak tomu předcházet? Jak být dobrým, bezpečným a ohleduplným řidičem za všech okolností? Odpověď není jednoduchá. Hlavní je poznat sám sebe a umět stresovým situacím předcházet. Myslet na ostatní v dopravním provozu a uvědomovat si, o jak zodpovědnou činnost se jedná.

V Institutu psychologických služeb jsme připravili kurz, který Vám v tom pomůže: „Staňte se rytířem cest, aneb Psychologie defenzivní jízdy“. Ten, kdo jezdí defenzivně, jezdí bezpečněji – předvídá i chyby ostatních. Pomůžeme Vám být skutečně dobrým a bezpečným řidičem. Kurz je koncipován interaktivně s důrazem na nácvik bezpečného řízení. Je kombinací přednášek, individuálních konzultací a poradenství, nácviku jízdy ve vlastním vozidle a skupinových diskusí s ostatními řidiči.

Více informací o kurzu a možnost přihlášení naleznete zde.

 

 

Leave a reply
You are not allowed to leave a reply!